Nowość na stronach PZHGP - wyszukiwarka w listach konkursowych.
Sprawdź swoje wyniki z całego sezonu jednym kliknięciem
=>TUTAJ<=
Szczegóły na stronie z newsami ==> LINK

M-X Producent akcesoriów dla gołębi

Plan lotów gołębi młodych sezon 2018


Dodano 3 kwietnia 2018 o godz. 15:12

                    Generalne   Mistrzostwo Polski  Gołębi Młodych  2018

                                              Seria  15/8   

 

Loty zaliczane do  GMP z list oddziałowych  z 4-ch lotów   (tj.2,3,4,5 lot ) 

Z tego wybrane   trzy  loty  najlepsze  .smiley


Kostka ESK


Dodano 22 marca 2018 o godz. 10:49

      WITAM  HODOWCÓW  smiley

Plan wgrywania kostki ESK list startowych gołębi starych na  2018 rok:

1.07.04.2018     Gołonóg            od godz.       9,00   - 10,00

     ""     ""          Strzemieszyce     od. godz.    10,20  - 11,20

     ""    ""           Sławków              od. godz.    11,30   - 12,30

     -   ""              Górnik                 od.godz.     13,00   -  14,00 

     ""   ""             Zagórze           ,  od.godz.     14,20   -  15,20 

 

 Hodowcy lotujący na gumki proszę przygotować  spisy gołębi  w  formie papierowej .   


0114 - Oddziałowa Komisja Zegarowa 2018r


Dodano 8 marca 2018 o godz. 12:33

0114 - Oddziałowa Komisja Zegarowa 2018r
Sekcja 1 . Gołonóg:
Kot Andrzej -p. wkł .1
Mania Jerzy 
Matunin Paweł
Sekcja 2 . Zagórze:
Pajda Andrzej – p. wkł .4
Bucki Jerzy
Tomalak Włodzimierz 
Klich Stanisław - p.wkł.3
Augustyniak Dariusz
Karbowniczek Sławomir
Sekcja 3. Strzemieszyce:
Hofler Jan – p.wkł. 6
Swoboda Henryk
Marzec Stanisław 
Brzeska Zenon –p. wkł. 5
Kańtoch Adam
Wilk Czesław

0114 - Oddziałowa Komisja Lotowa


Dodano 8 marca 2018 o godz. 12:16

 0114 - Oddziałowa Komisja Lotowa
 
Sekcja 1 . Gołonóg:
Zając Witold - p. wkł. 1 
Wójcik Zygmunt 
Kocot Stanisław
 Sekcja 2 . Zagórze:
Nowak Bolesław – p. wkł. .4
 Michoń Krzysztof
 Macek Roman
Pawłowski Józef - p. wkł.3
Gorgoś Roman 
Leszczyński Antoni 
Sekcja 3. Strzemieszyce:
Izdebski Waldemar -- p.wkł. 6 
Fatyga Jan 
Obara Kazimierz 
Bal Robert - p. wkł. 5 
Urbańczyk Grzegorz
Walczak Dariusz 

MISTRZOSTWO SPONSOROWANE


Dodano 8 marca 2018 o godz. 11:39

MISTRZOSTWO SPONSOROWANE

 1)Mistrzostwo – Gołębie Roczne : 3 puchary , sponsorowane kol. Niedziela Rafał.

2)Mistrzostwo – kategoria ,A,- 3 puchary kol. Buła Ireneusz .

3)Mistrzostwo - kategoria ,B,- 3 puchary kol. Urbańczyk Grzegorz .

4)Mistrzostwo - kategoria ,C, - 3 puchary kol.Madejczyk Tomasz

5)Mistrzostwo - kategoria ,M,- 3 puchary. 


MISTRZOSTWA ODDZIAŁU DĄBROWA GÓR. na 2018


Dodano 8 marca 2018 o godz. 11:35

 GOŁĘBE DOROSŁE: PUNKTY (GMP)

Z LISTY ODDZIAŁOWEJ WYLICZANEJ NA 25%

1. MISTRZOSTWO – TYPOWANE- ser.10/5 z (50 G )

2. MISTRZOSTWO -- PIERWSZE - 7 z całego spisu.

3.MISTRZOSTWO –GOŁĘBIE ROCZNE – 7 z całego spisu ,z lotów od 100-550 km.

4. MISTRZOSTWO –KATEGORIA ,A,B,C,M.

GOŁĘBE MŁODE: PUNKTY (GMP) Z LISTY ODDZIAŁOWEJ WYLICZANEJ NA 25%

1.MISTRZOSTWO – Typowane- ser.15/ 8 całego spisu.

2.MISTRZOSTWO - PIERWSZE - 7 z całego spisu.

NAGRODY: MISTRZOSTW . 8 pucharów i 15 dyplomów (w każdym Mistrzostwie)

3 puchary i 3 dyplomy (samczyki dorosłe (k/pkt.) 3 puchary i 3 dyplomy (samiczki dorosłe (k/pkt.) 3 dyplomy (najszybsze gołębie z lotu) RAZEM: 38 pucharów i 126 dyplomów.